İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Siemens Servis Karabağlar

Siemens Servis Karabağlar
Puan verin

Özel Servis Sektörü:
Her geçen gün gelişen ve her geçen gün biraz daha büyüyen etkileyici bir sektör… Bu sektörde ayakta kalabilmek için çok çalışmak ve sektörü de iyi analiz etmek gerekiyor. Sürekli yeni firmalar dahil oluyor ve rekabet ortamı da inanılmaz bir şekilde artıyor. Beklentilerinize yanıt vermek adına analizlerimizi doğru yapmamız gerektiğini iyi biliyoruz ve bu analizlerin yanı sıra çalışmalarımızı da size göre belirlememizde fayda var. Kullanıcı odaklı hareket ediyoruz ve bugüne kadar tek bir sorun yaşamadığımızı da belirtmek isteriz. Özel Karabağlar Siemens Servis adresinden alacağınız hizmetlerde kesinlikle sorun yaşamazsınız ve bunu 10 yılı aşkın süredir bu şekilde devam ettirmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

KARABAĞLAR SİEMENS SERVİS NUMARASI

444 78 56

Hatay ve Yeşilyurt için hizmet veren firmamız, Üçkuyular ve İnönü Caddesi ile birlikte artık Fahrettin Altay için de hizmet vermeye başlamış durumda ve kısa sürede hu bölgede de söz sahibi olmuş durumda. Özel Karabağlar Siemens Servis olarak teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor ve çalışmalarımıza dahil etmek adına her şeyi yapıyoruz. Sektör de çok fazla firma olduğundan bahsetmiştik ve bu firmaların sayısının her geçen gün artığını da dile getirmiştik ancak emin olun bu artış bizi hiçbir şekilde olumsuz etkilemiyor ve tam aksine bizim lehimize bir durum söz konusu haline geliyor. Rekabet ortamının oluşması ile birlikte firmalar da kendi içinde bir yarışa giriyor ve bu yarış da kaliteli doğuruyor. Firma olarak en iyisini yapmak için buradayız ve en iyisini yapmak için çaba harcıyoruz.

Profesyonel bir ekip ve deneyim sahibi yönetim kadromuz sayesinde uzun süre bu sektörde yer almaya devam edeceğiz. 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte karşılıklı güven konusunda da herhangi bir şekilde sorun yaşatmıyor ve memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Özel servis sektöründe bizim gibi çalışan ve hizmet veren bir başka firma daha yok! Kadro olarak diğer firmalardan daha güçlüyüz ve bu gücü en iyi şekilde ortaya koymaya devam ediyoruz. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişimini sürdüren firmamızdan sizler de dilediğiniz an servis hizmeti alabiliyor ve dilediğiniz an ürünlerinizi teslim edebiliyorsunuz. Talepleriniz bizim için büyük önem taşıyor ve hızlı bir şekilde bu taleplere yanıt verebilmek adına her şeyi yapıyoruz. Bugüne kadar çok iyi ilerledik ve önümüzde daha çok uzun yollar olduğunu da biliyoruz.

Servis kalitesi ne yazık ki yeterli olmuyor çünkü bunun yanında güler yüzlü bir kadro ve uygun fiyatların da olması gerekiyor. Hepsini aynı anda tek bir bünyede toplamak elbette kolay değil ancak biz zor olanı tercih ettik ve bunu yapmaktan da büyük keyif alıyoruz. Özel servis sektörüne damga vuran firmamızdan sizler de hizmet almak ya da firmamızı daha yakından tanımak isterseniz eğer bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte 10 yılı aşkın süredir bu sektördeyiz ve bu sektörün lideri olmayı da başarmış durumdayız. Her geçen gün daha iyi yerlere geliyor ve kaliteyi sizinle buluşturmak adına kendimizi de büyük ölçüde geliştiriyoruz. Sormak istedikleriniz ya da merak ettikleriniz varsa eğer haftanın her günü aktif bir şekilde hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimize ulaşabilir ve sizler de taleplerinizi en kısa sürede iletebilirsiniz. Kapılarımız, hafta sonu bile olsa açıktır ve haftanın her günü aynı kalite ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yorum

  • Garantili hizmet veriyor oluşunuz öncelikli tercih sebebimdi fakat vermiş olduğunuz hizmet beni çok mutlu etti Siemens marka ürün kullanıcıları bu firmayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  • eskiizmir bölgesinde oturuyorum ve siemens marka çamaşır makinem çalışmıyor en yakın servis tarihi hakkında bilgi verir misiniz ?

    • Eyşan hanım çağrı merkezi ile iletişime geçerseniz aynı gün veya dilediğiniz gün ve saatte servis talebi oluşturabilirsiniz.

    • Evet İnci hanım, özel olarak satılan ankastre temizleyicilerden de alıp dilerseniz yüzeyini de temizleyebilirsiniz.