İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Siemens Servis Bornova

Siemens Servis Bornova
Puan verin

Hızlı Servis Hizmeti:
Özel Bornova Siemens Servis merkezi olarak hızımıza hız katmaya devam ediyor ve zamanı sizlerin lehine çeviriyoruz. Özkanlar ve Osmangazi semtleri sonrası Çamdibi ve Altındağ için de hizmet vermeye başladık ve bu bölgeye de en hızlı şekilde ulaşarak servis kalitesini daha hızlı bir şekilde sizinle buluşturuyoruz. Taleplerinize en iyi şekilde yanıt vermenin yanı sıra zaman kavramını da bir adım önde tutuyoruz. Sahip olduğunuz ürünler arıza çıkardığında vaktinizin büyük bir kısmı da gidiyor ve gündelik hayatlarınız sekteye uğrayabiliyor işte bu yüzden hızlı davranmak zorunda olduğumuzu iyi biliyoruz. Özel servis sektöründe bizden daha hızlı olan bir başka firma daha yok ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Geniş araç filomuz ve kalabalık teknisyen kadromuz ile birlikte elimizden geleni yapıyor ve zaman kavramını da en iyi şekilde kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınızın bakım ya da onarımı için bizlere dilediğiniz an ulaşabilir ve aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Kalabalık Teknik Kadro:
Yıllardır sahip olduğumuz güçlü bir teknik kadro var ve bu teknik kadroyu en iyi şekilde büyütmeye devam ediyoruz. Gün içerisinde çok farklı adreslerden talepler ulaşıyor ve bu taleplere yanıt verebilmek adına daha kalabalık bir kadro ile yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bunu yapabildiğimizi düşünüyoruz ve sahip olduğumuz ekibi biraz daha büyüterek daha iyi yerlere geldiğimizi de belirtmek isteriz. Servis sektöründe çok sayıda firma var ancak biz en iyisi olarak karşınıza çıkıyor ve en iyisini sizlere sunuyoruz. Her geçen gün bir adım daha ileriye atan ve bu adımlarını en güçlü şekilde atan firmamız ile birlikte daha iyi yerlere geleceğimizi de belirtmek isteriz.

BORNOVA SİEMENS SERVİS NUMARASI

444 78 56

Uygun Fiyatlar:
Kaliteyi daha ucuza almak ne kadar mümkün? Sorusunun yanıtını yıllardır en doğru şekilde vermeye devam ediyor ve elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Beklentileriniz elbette yüksek ve rakamsal olarak da daha uygun rakamlar talep ediyorsunuz. Biz bu taleplere en doğru şekilde yanıt vermek adına buradayız ve bunu da en iyi şekilde yapıyoruz. Profesyonel kadromuz, geniş araç filomuz ve kaliteli servis hizmetlerimiz ile birlikte en uygun rakamlar da sizleri bekliyor. Daha iyisine sahip olmak istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve online olarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti:
Garanti vermek ev yapılan işin arkasında durmak her firmanın yapabileceği bir iş değildir. 10 yılı aşkın süredir garantili servis hizmeti sunuyor ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Emin olun kalite bunu gerektirir ve insanlar aldıkları hizmetlerden memnun kalmak ister. Güven ve kaliteyi aynı potada eritebildiğiniz takdirde sizler de bir adım önde olursunuz ve firma olarak bunun farkındayız. Siemens marka ürünleriniz ile ilgili her türlü sorunda yanınızda yer alan ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte güven sorununu da ortadan kaldıran bu adresi sizler de ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerinizi en iyi şekilde ele alan ve en kısa sürede sorunu çözerek sizlere teslim eden firmamız, beklentilerinize en doğru şekilde yanıt verebilmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapıyor. Ayı gün servis hizmeti ve uygun rakamlara servis hizmeti ayrıcalığından faydalanmak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Haftanın her günü aktif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyor ve beklentilerinize üst düzey seviyede yanıt vermek adına yapabileceklerimizin en iyisini yapıyoruz.

Yorum

  • Klimam sıcak üflemiyor bu soğuklarda resmen donduk ayrıcalık yapıp hızlı servis hizmeti sunmanız mümkün mü ?

    • Çağrı merkezimizi aradığınızda sorununuzun acil giderilmesini istediğiniz yönünde istekte bulunursanız ekiplerimizi en kısa süre içerisinde adresinize yönlendirebiliriz Deniz hanım.

  • Almış olduğum hizmet sonrasında memnuniyetimi buradan yazmak isterim gelen ekip gerçekten çok profesyonel ve hızlıydı çamaşır makinemi evimde tamir etti güvenle tercih edebileceğiniz adres

    • Merhaba Gökşen hanım, vermiş olduğumuz hizmetlerde değiştirdiğimiz yedek parçalar ve işçilik ile ilgili sorunlarda 1 yıl boyunca garanti hizmeti sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz 444 7 856 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.