İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Bosch Servis Karşıyaka

Bosch Servis Karşıyaka
Puan verin

Özel Karşıyaka Bosch Servisi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve kullanıcı odaklı servis hizmetleri ile birlikte çok yakında daha fazla insana ve eve ulaşmayı da başaracaktır. Nergiz, Şemikler ve Mavişehir’in yanı sıra artık Alaybey’de de hizmet veriyor ve servis çalışmalarımız ile birlikte bu bölgeyi de hareketlendiriyoruz. Servis haritamız sektördeki diğer firmalara göre daha geniş ve her geçen gün biraz daha büyüyerek daha fazla insanın etki alanına giriyor. Bosch marka ürün kullanıcıları bu bölgede sayı olarak çok fazla ve bizler de bu bölgeye tam anlamıyla ulaşmış durumdayız. Özel servis sektöründe hizmet veren çok sayıda servis firması var ancak bizler kaliteyi daha hızlı ve daha uygun rakamlar ile sunduğumuz için bu sektörde daha farklı ve daha özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

GARANTİLİ SERVİS İÇİN

444 78 56

Her geçen gün insanlarla olan iletişimimiz biraz daha artıyor ve kullanıcıların önerileri ile birlikte daha iyi yerlere geleceğimi düşünüyoruz. Bugüne kadar yüzlerce ve hatta daha fazla eve girmiş durumdayız ve bu evlerden olumlu yorumlar almayı da başardık. Fiyatlarımız gayet uygun ve sunduğumuz servis kalitesine bakıldığında daha fazla rakamı hak ettiğini görebilirsiniz. 1 yıl garantili servis hizmeti sunan ve çalışmalarını belli bir sisteme göre düzenleyen firmamız, sizleri de en iyi şekilde memnun etmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapmaya hazır!

Bu sektörde olmak gerçekten kolay bir iş değil çünkü her insanın beklentisi ve istekleri farklı oluyor. Herkese hitap etmek istediğinizde sıkıntı yaşayabiliyorsunuz ancak biz 10 yılı aşkın süredir ora yolu bulmuş durumdayız ve genele hitap etme konusunda fazlasıyla iyi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Kaliteye verdiğimiz değer ortada ve sizler de bu değeri daha yakından görmek ve hatta hissetmek isterseniz hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Sektöre değer katmaya ve bu sektörü bir adım önde tutmaya devam ediyoruz. Yetkili servis firmalarına göre çok daha üst düzey çalışmalar ile bir adım önde yer almayı hak eden firmamız, garantili servis hizmetleri ile güven sorununu da ortadan kaldırmayı başarmış durumda.

Bu başarılı adresten sizler de hizmet almak isterseniz eğer taleplerinizi online olarak ya da çağrı merkezi ekiplerimiz aracılığı ile gün içerisinde iletebilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda servis hizmeti sunduk ve sizler destek verdiğiniz sürece bu sektörde yer almaya da devam edeceğiz. Daha iyisi mutlaka olacaktır ve az önce de belirttiğimiz gibi sizler arkamızda olduğunuz süre zarfında daha güçlü adımlar atacak ve bu kalite ile birlikte başarıyı da bir adım önde tutacağız. Bosch marka ürünleriniz bizim için değerli ve sizler de değerlisiniz, bu yüzden hata yapma gibi bir lüksümüz de asla yoktur.

Bizi yakından tanımak ve bizden servis hizmeti almak isterseniz ofislerimizi ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını da en kısa sürede alabilirsiniz. İşini iyi yapan bir ekip yarattık ve bu ekibe destek vermeye de devam ediyoruz. Yeni isimler de aramıza katılıyor ve her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen bir kadro ile birlikte yolumuza devam ediyoruz. Bu işi severek yapan insanların ortaya koydukları işler de haliyle kaliteli oluyor ve insanlar bu kaliteyi çok uygun rakamlara satın alma şansını da elde edebiliyor. Dilediğiniz an hazırız ve kapılarımızı sizlere açıyoruz. Hafta sonu da olsa hizmet veren bir ekibimiz var.

Yorum

  • Çamaşır makinem normal çalışırken birden durdu ve F09 hatası ekranda belirdi şuan çalışmıyor ve çamaşırlarım içinde kaldı ne yapmam gerekiyor ?

    • Makinenizin pompa kapağının olduğu bölümdeki hortumu çekerek kapağı açıp çamaşırları çıkarabilirsiniz. Eğer kullandığınız modelde böyle bir parça yok ise detaylı bilgi almak için Özel Karşıyaka Bosch Servisinden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

  • Bir önceki yorumdaki hatayı okudum ve benim makinem de F 19 hatası veriyor çağrı merkezlerini aradım ve servis talebimi oluşturdum.

  • Bosch çift kapılı buzdolabımın içinden sanki bir yere birşey sürtüyormuş gibi bir ses geliyor. Şimdiye kadar böyle bir ses hiç gelmemişti. Bu sorunun nedeni ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

    • Merhaba Helin hanım, gelen sesin nedeni büyük ihtimalle buzlanmadan kaynaklı iç fanın buza sürtünmesidir. Ama yine de tam bir teşhis koyabilmek için teknisyen arkadaşımızın buzdolabını incelemesi gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken 444 7 856 numaralı telefondan servis kaydı oluşturmak olacaktır. İyi günler dileriz.