İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Bosch Servis Karabağlar

Bosch Servis Karabağlar
Puan verin

Özel Servis Sektörüne Damga Vurmaya Devam Ediyoruz!
Özel Karabağlar Bosch Servis firması olarak sektöre damga vurmaya devam ediyoruz. Aynı gün servis hizmeti ve 1 yıl garantili servis hizmeti ile birlikte beklentilerinize doğru şekilde yanıt vermeye devam ediyor ve sektörü de bu anlamda ayakta tutuyoruz. Servis hizmetlerimiz ile birlikte ürünlerinize değer katıyor ve daha uzun ömürlü bir şekilde bu ürünleri sizlere sunuyoruz. Yeşilyurt ve Hatay bölgesinde an itibarıyla aktif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyor ve bu çalışmaların yanı sıra sizlerin taleplerini de en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Üçkuyular ve İnönü Caddesi de servis haritamızdaki yerini almış durumda ve artık bu adreslere de aynı gün servis hizmeti sunarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Profesyonel bir kadro oluşturduk ve bu kadro sayesinde beklentilerinize yanıt almanız da çok daha hızlı gerçekleşiyor.

KARABAĞLAR BOSCH SERVİS TELEFONU

444 78 56

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti:
Fahrettin Altay bölgesinde de söz sahibi olan firmamız, servis hizmetlerinde karşılıklı güveni en iyi şekilde sağlamak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve taleplerinize de en doğru şekilde yanıt veriyor. Ürün kalitesini bir üst seviyeye taşımak ve bu kaliteyi daha uygun rakamlar ile birlikte müşterilerimize iletmek bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir ve yıllardır bu görevi de layıkıyla yerine getiriyoruz. 10 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veriyoruz ve yaptığımız çalışmalar her geçen gün daha değerli hale geliyor. Talepleriniz ne olursa olsun bu taleplere en iyi şekilde yanıt vermek adına çaba gösteriyor ve müşteri memnuniyetini bir adım önde tutuyoruz.

Profesyonel Teknik Kadro ve Vizyon Sahibi Yönetim Kadrosu:
Özel Karabağlar Bosch Servis firması olarak sahip olduğumuz kadroyu el üstünde tutuyoruz. 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz kemik kadro ile ilgili gerekli düzenlemeler yapıyor ve özel isimleri de bu kadroya dahil etmeye devam ediyoruz. Bu işin asıl mimarı olan teknik kadromuz ve yönetim ekibimiz üzerinde çok fazla duruyor ve daha kaliteli işler ortaya koymak adına da elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz. Sektörün önemli isimleri ile çalışıyor ve bu isimleri koruma altında tutuyoruz. Teknik kadro büyük önem taşıyor ve bu anlamda daha başarılı işlere imza atmak adına bu kadronun her geçen gün biraz daha güçlenmesi de şart! İşini iyi yapan insanlar ile birlikte bu sektörde daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyor ve sizleri de firmamıza davet ediyoruz.

Uygun Fiyatlar ve Kalite:
Kaliteli servis hizmetlerinin karşılığı olarak yüksek rakamlar talep etmek bize göre değil! Uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi tercih ediyoruz ve yaptığımız tercihlerde bugüne kadar tek bir sorun yaşamadık. Dilediğiniz an sizler de en uygun rakamlar eşliğinde kaliteye ulaşabiliyor ve sahip olabiliyorsunuz. Fiyatlar hakkında net bir rakam söylemek tabii ki doğru olmayacaktır çünkü yapılacak olan işe bağlı olarak rakamlar değişebiliyor ancak genel hatları ile en uygun fiyatları verdiğimizi de eklemek isteriz. Bu konuda firma olarak her daim en iyisini yapıyor ve uygun fiyatlar sayesinde daha geniş kitlelere de hitap edebiliyoruz. Ürünleriniz ve sizler bizim için değerlisiniz ve bu değeri her anlamda ortaya koymak adına gereken her şeyi yapıyoruz. Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi ekibi oluşturduk ve bu ekip sayesinde hafta sonu bile olsa bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Kapılarımız her daim açık ve sizlerden gelecek olan telefonları bekliyoruz.

Yorum