İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Bosch Servis Buca

Bosch Servis Buca
5 (100%) 1 vote

Ürünleriniz Koruma Altında:
Özel Buca Bosch Servis olarak ürünlerinize verdiğimiz değeri kesinlikle ve kesinlikle sunduğumuz servis hizmetlerinde de en iyi şekilde ortaya koyuyor ve sizleri bu anlamda da memnun etmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. İnsanlar ödeme yaptıkları şey ne olursa olsun karşılığında kesinlikle güven ve kaliteyi de satın almak istiyor. Evka1 ve Şirinyer halkına bu güveni sağlamış durumdayız ve 10 yılı aşkın süredir bu bölgenin en çok tercih edilen servis firması olmak da gerçekten kolay değil! İşçievleri de bizi artık daha yakından tanıyor çünkü haritamızda bu bölgeye de yer vermeye başladık ve her geçen gün İzmir şehrinin farklı semtlerine ulaşmak adına elimizden geleni yapıyoruz.

BUCA BOSCH SERVİS TELEFONU

444 78 56

Sektöre gelişime katkıda bulunan firmamız, yenilikleri ve sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte diğer firmalara da örnek olmayı başarmış durumda! Bu başarının arkasında kesinlikle sizler varsınız ve sizlerin desteğini de her daim hissediyoruz. Bosch marka ürünleriniz 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte değerleniyor ve koruma altında tutuluyor. İşini iyi yapan bir ekibe sahibiz ve bu ekibin ortaya koyduğu çalışmalara güveniyoruz. 1 yıl boyunca ürünlerinizin başına herhangi bir şey gelmeyeceğinin garantisini verebilen ender firmalardan bir tanesi olmak da bizleri mutlu ediyor. Bizi yakından tanımak ve hakkımızda bilgi almak isterseniz eğer çağrı merkezi ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

7/24 Çağrı Merkezi Desteği:
Merak ettikleriniz olabilir ve bunun yanı sıra hizmet alacağınız firmayı daha yakından tanımak istemeniz de gayet normal! Beklentilerinizi iletişim anlamında da karşılamak adına bu tür bir hizmet sunmayı tercih ettik ve sanıyoruz ki doğru bir tercihte bulunduk. Haftanın her günü gerçek insanların yer aldığı bir platform var ve bu platform aracılığı ile sizler de sorularınıza yanıt alabiliyor ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebiliyorsunuz. Canlı destek ekibimiz kesinlikle deneyim sahibi insanlardan oluşuyor ve sorduğunuz her soruya en iyi şekilde tatmin edici yanıtlar veriyor. Ekibimiz sayesinde sizler de merak ettiklerinizin yanıtını alabilir ve öğrenmek istediklerinize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar:
Sektörü analiz etmeye devam ediyor ve diğer firmaların sunduğu fiyatları da yakından takip ediyoruz. Daha ucuza hizmet sunmak ve kaliteyi daha uygun rakamlar ile birlikte sizinle buluşturmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Bugüne kadar bunu en iyi şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Beklentileriniz yüksek bunun farkındayız fakat bizler de 10 yıldır olduğu gibi şu anda beklentilerinize yanıt vermeyi başarıyoruz. 10 yıl gerçekten uzun bir süre ve bu süreyi en iyi şekilde değerlendiren firmamızdan hizmet alarak sizler de doğru bir karar verebilirsiniz. Fiyatlarımız gayet uygun ve bunun yanı sıra kalite standartlarımız da her zaman daha yüksek.

Haftanın her günü aktif olarak hizmet vermeye devam eden ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak adına hazırda bekleyen bir ekip var ve bu ekibe sizler de tek bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar tek bir müşterimizi mağdur etmedik ve etmeyeceğiz! İnsanlar ve ürünler bizim için değerli ve bu değerli ürünlerin ömrünü uzatmaya da devam ediyoruz. Alacağınız servis hizmetlerinde sizlere gerekli bilgiler de sunuluyor ve ürünlerinizi daha profesyonel bir şekilde kullanmanıza da yardımcı olunuyor. Bizi daha yakından tanımak ve merakınızı gidermek adına sizler de harekete geçebilir ve ekiplerimizden konu ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Buca’da Hizmet Verdiğimiz Yerler:

Adatepe – Akıncılar – Atatürk – Aydoğdu – Barış – Belenbaşı – Bucakoop – Cumhuriyet – Çağdaş – Çaldıran – Çamlık – Çamlıkule – Çamlıpınar – Dicle – Doğancılar – Dumlupınar – Efeler – Fırat – Gaziler – Göksu – Güven – Hürriyet – İnkılap – İnönü – İzkent – Karaağaç – Karanfil – Kaynaklar – Kaynaklar Merkez – Kaynaklar Yıldız – Kaynaklar Zafer – Kırıklar – Kozağaç – Kuruçeşme – Laleli – Menderes – Murathan – Mustafa Kemal – Seyhan – Şirinkapı – Ufuk – Vali Rahmi Bey – Yaylacık – Yeniköy – Yeşilbağlar – Yıldız – Yiğitler

Yorum

  • Aynı gün veya farklı bir güne saat aralığına servis yazdırabiliyor muyuz acaba? Çalıştığım için akşam 7 gibi evde olabiliyorum çünkü.

  • Kombim yeteri kadar ısıtmıyor 4 yıl oldu alalı nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Tamir geçerli bir çözüm olur mu bilgilendirirseniz sevinirim