İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Bosch Servis Bornova

Bosch Servis Bornova
Puan verin

İzmir’in Birçok Semtine Ulaşıyoruz…
Özel Bornova Bosch Servis adresi olarak Özkanlar ve Osmangazi bölgesinde an itibarıyla en çok tercih edilen ve aktif bir şekilde hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz. Canlı destek ekibimiz, teknik personelimiz ve yönetim kadromuz ile bir bütün olmayı başardık ve bu mozaiği bozmamak adına da elimizden gelenin daha fazlasını sergiliyoruz. Sıradan bir servis firması olmak yerine ok daha popüler ve çok daha kaliteli işler yapan bir adres olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Çamdibi ve Altındağ sakinleri için de servis hizmeti sunan bir firmayız ve yazımızın başında da belirttiğimiz gibi birçok bölgeye ulaşmak adına ekstra çaba gösteriyoruz. İzmir şehrini yakından tanıyoruz ve hazırladığımız harita da bu anlamda bizlere fazlasıyla yardımcı oluyor. Hızlı ve kaliteli servis hizmetleri ile birlikte kısa sürede bu şehirde popüler hale gelmeyi başardık ve hedeflerimizin büyük bir kısmına da ulaştık.

BORNOVA BOSCH SERVİS NUMARASI

444 78 56

Aynı Gün Servis Hizmeti:
Servis sektöründe bu konu önemli bir yere sahip ancak ne yazık ki birçok firma bu konuda oldukça zayıf ve bu zayıflık da sektörü olumsuz etkilemeye devam ediyor. Özel Bornova Bosch Servis adresi olarak bu konuda bir adım öne çıkıyor ve aynı gün servis hizmeti ile birlikte farkımızı da net bir şekilde ortaya koyuyoruz. Ürün kullanıcılarını mutlu etmek hiçbir zaman kolay olmadı ancak başarılı işler yapar ve kullanıcı odaklı çalışmalar ile onların karşısına çıkarsanız yüzlerini güldürebiliyorsunuz. Bunu yapabildiğimizi düşünüyoruz ve 10 yılı aşkın süredir bu piyasada yer alıyor olmak da bunun en önemli göstergelerinden bir tanesidir. Taleplerinizi ilettiğiniz an yola çıkıyoruz ve eğer sizler de o gün için uygun iseniz çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlıyoruz. Sektörde bunu yapabilen az sayıda firmadan bir tanesiyiz ve profesyonel çalışmalarımız ile birlikte sektöre damga vurmayı da başarıyoruz.

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti:
Bosch marka ürünlerinizin değerli olduğunuz hepimiz çok iyi biliyoruz ve bu değeri servis hizmetlerinde belirgin bir şekilde ortaya koymak adına 1 yıl garantili servis hizmetlerini tercih ediyoruz. İnsanlar bu sayede ürünlerini bize daha rahat bir şekilde emanet edebiliyor ve gözleri arkada kalmıyor. Servis ekibimiz yaptığı işin arkasında duruyor ve her iş sonrası gerekli kontrolleri de sağlamayı ihmal etmiyor. Her zaman söylediğimiz gibi firma olarak kullanıcı odaklı hareket ediyor ve sizleri memnun edecek her türlü detayı da bir adım öne taşıyoruz.
1 yıl gibi bir süre ürünleriniz koruma altında oluyor ve zannetmeyin ki bu süreden sonra ürünleriniz zarar görecek ya da yıpranacak. Bizler bu garanti süresini parça değişimlerinde veriyoruz ve orijinal ürün desteğini de sizlere sunuyoruz.

Profesyonel ekibi ile birlikte 10 yılı geride bırakmış olan firmamızdan sizler de servis hizmeti alabilir ve söylediklerimizin ne kadar doğru olduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Bu işi iyi yaptığımızı düşünüyoruz ve yaptığımız işin arkasında da duruyoruz. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren ve bu gelişimi kusursuz bir şekilde sektöre de dahil eden ekibimizi yakından tanımak isterseniz eğer çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün bir adım daha ileri atıyor ve büyümeye devam ediyoruz. Bu süre zarfında yanımızda yer alıyor olmanız da bizleri inanılmaz bir şekilde mutlu ediyor ve daha kaliteli hizmetler sunmamız adına bizleri teşvik eden güzel bir ödül niteliği taşıyor.

Yorum

  • Kombimi yüksek sıcaklıkta çalıştırmama rağmen petekler tam olarak ısınmıyor bunun nedeni kombiden kaynaklı olabilir mi ? ya da peteklerle ilgili bir sorun mu var yardımcı olursanız çok memnun olurum.

    • Kombinizin basıncının 1 ile 2 arasında olması gerekiyor. Bunun dışında peteklerinizin genel bakımının yapılması hem performans hem de tasarruf anlamında önemli katkı sağlayacaktır. Özel Bölge Bornova Bosch Servisi çağrı merkezini arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz Göksel hanım.

  • Çamaşır makinemin ekranında F 59 hata uyarısı veriyor bu hatanın servisi hakkında bilgilendirme yapmanız mümkün mü acaba ?