İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Beko Servis Karşıyaka

Beko Servis Karşıyaka
Puan verin

İzmir’in en güzel semtlerinden bir tanesine yerleşmiş bulunuyoruz. İstanbul sonrası İzmir bizim için ilk hedeflerimizden bir tanesi idi ve bu hedeflerimizi gerçekleştirmenin verdiği haklı gurur ve mutluluğu da sizinle birlikte yaşıyoruz. Servis sektörüne katkıda bulunmaya devam eden özel bir ekip ile birlikte yolumuza devam ediyor ve bu ekip sayesinde daha uzun yıllar bu sektörde olmaya devam edeceğimizi düşünüyoruz. Çok sayıda insanın tercih ettiği ve daha da önemlisi tavsiye ettiği adreslerden bir tanesi olmak bizi mutlu ediyor ve bu mutluluğu da siz değerli ailemiz ile birlikte paylaşıyoruz.

Kaliteli Servis Hizmetleri:
Özel Karşıyaka Beko Servis firması, Nergiz ve Şemikler bölgesine ulaşmış durumda ve gelişen haritası sayesinde Mavişehir ve Alaybey için de artık servis hizmeti sunuyor. Özel servis sektöründe bu denli geniş bir haritaya sahip olan bir başka firma yok ve haritamızı her geçen gün biraz daha büyütüp daha fazla insana ulaşmayı tercih ediyoruz. Yaptığımız tercihlerde ve aldığımız kararlarda sizlerin payı oldukça büyük. Kaliteye verilen değer ile birlikte büyümeye devam eden firmamız, en uygun rakamlar ile birlikte sektöre de her anlamda katkı sağlamaya devam ediyor. Beko marka ürünleriniz bizim için özel bir yere sahip ve bununla birlikte sahip olduğumuz yeri kaybetmemek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

KARŞIYAKA BEKO SERVİS NUMARASI

444 78 56

Büyüyen ve Gelişen Bir Firmayız!
Bu detay büyük önem arz ediyor. Yerinde sayan bir firma olmak yerine büyüyen ve gelişen bir firma olmayı tercih ediyoruz ve yaptığımız tercihler ile birlikte daha güçlü adımlar atıyoruz. Servis sektöründe çok fazla firma olabilir ancak bizim tek amacımız yerimizi daha da sağlam hale getirmek ve bir tık daha ileriye gidebilmektir. Beko markasının sorumluluğunu almış olan ve bu sorumluluğun yanı sıra kaliteye üst düzey seviyede değer veren insanlar ile birlikte emin adımlarla ilerliyoruz. Beklediğiniz kalite ve hizmeti sizler de bu firma ile birlikte görecek ve dilediğiniz an kapılarımızı çalabileceksiniz.

Haftanın Her Günü Hizmet Veriyoruz:
Hafta sonu da acil servis ekiplerimiz yola koyuluyor ve aynı gün adreslerinizde yer alıyor. Sizi mutlu etmek ve zaman kavramını tam anlamıyla lehinize çevirmek adına buradayız ve bunu en iyi yapan firmalardan bir tanesi olduğumuzu da eklemek isteriz. Beko markasının sorumluluğunu almış olan bu güçlü ve hızlı ekip ile birlikte her an yanınızda yer almaya devam ediyor ve beklentilerinize aynı gün içerisinde yanıt veriyoruz. Sizler de hizmet almak isterseniz eğer çağrı merkezimize ulaşarak adreslerinizi ulaştırabilirsiniz. Sizinle birlikte büyüyen ve gelişen firmamız, siz değerli dostlarımızın fikirlerine kesinlikle saygı duyuyor ve fazlasıyla değer veriyor.

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti:
Güven konusunu her daim bir adım ön planda tutmaya gayret ettik. İnsanlar ödeme yapıyor ve haliyle bunun karşılığını da kaliteli servis hizmeti olarak almak istiyor. Bunu yapabildiğimiz ölçüde büyüyebileceğimizi biliyoruz ve bu şekilde yapmaya da ekstra çaba sarf ediyoruz. Özel servis sektöründe 1 yıl garantili hizmet sunan adreslerden bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor ve beklentilerinize bu ölçüde de yanıt veriyoruz. Dilediğiniz an sizler de servis hizmeti alabilir ve güven çerçevesi içerisinde hizmet alabilirsiniz. 1 yıl boyunca ürünlerinizi güvence altına alıyor ve gözünüzün arkada kalmamasına ekstra gayret ediyoruz. Karşılıklı güven ile birlikte daha iyi yerlere geleceğimizi çok iyi biliyoruz. Dilediğiniz an kapılarımız siz değerli dostlarımıza açıktır…

Yorum

  • Beko marka çamaşır makinem için servis talebi oluşturacağım fakat servis ücretiniz hakkında bilgim yok bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

    • İnternet sitemiz üzerinden bize ulaştığınızı çağrı merkezindeki arkadaşlarımıza iletirseniz servis ücretlendirmesi konusunda sizlere yardımcı olunacaktır Fırat Bey.

  • Beko marka kombim E03 Arızası veriyor bu büyük bir sorun mu garanti kapsamına girer mi ?