İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Beko Servis Karabağlar

Beko Servis Karabağlar
Puan verin

Servis sektöründe garip bir klişe var ve insanlar kulaktan duyma bilgiler ile birlikte yetkili servisleri tercih etmeye devam ediyor. Daha kaliteli ve daha hızlı olduklarını düşünüyorlar ancak emin olun özel servis sektöründe bu işi daha iyi yapan ve daha kaliteli hizmet sunan firmalar mevcut! Bu firmalardan biri olduğumuzu düşünüyor ve siz değerli ürün kullanıcılarının karşısına çıkıyoruz. Özel Karabağlar Beko Servis adresini belki duymuş olabilirsiniz fakat bizler yine de kendimizden bahsetmek ve henüz bilgi sahibi olmayan kullanıcılara ulaşmak istiyoruz. Sektöre adım atmadan önce Yeşilyurt ve Hatay bölgesini detaylı bir şekilde analiz ettik ve buradaki kullanıcıların büyük bir kısmının Beko marka ürün kullandığını tespit ettik. Bu bölgede servis hizmetleri de yoğun değil ve insanlar beklentilerine ne yazık ki yanıt alamıyor.

Üçkuyular ve İnönü Caddesi için de aynı durum söz konusu idi ve servis hizmeti alabilmek için uzak firmaları tercih etmek zorunda kalan insanlar ne yazık ki çok fazla vakit kaybı yaşıyordu. Zamanı iyi değerlendirmeniz ve daha kaliteli servis hizmeti almanız için bu bölgede hizmet vermeye başladık ve kısa sürede inanılmaz bir ilgi gördük. Daha sonra Fahrettin Altay için de hizmet vermeye başladık ve Özel Karabağlar Beko Servis olarak büyüdük ve geliştik. Şimdilerde bu sektörün en iyileri arasında yer alıyor ve yakın zamanda İzmir’in tüm semtlerine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu işe başlarken birtakım hedeflerimiz vardı e bu hedefleri kısa sürede gerçekleştirmek adına harekete geçtik.

KARABAĞLAR BEKO SERVİS NUMARASI

444 78 56

Vizyon sahibi firmamız şimdilerde çok sayıda firmadan daha kaliteli hizmet sunuyor ve bu hizmetin karşılığı olarak yüksek rakamlar da talep etmiyor. Emin olun beklentilerinize yanıt veriyor ve bunu çok uygun rakamlar eşliğinde yapıyoruz. Dilediğiniz an sizler de harekete geçebilir ve randevularınızı almak adına firmamıza ulaşabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt verecek olan firmamız ile birlikte artık sizler de daha kaliteli servis hizmeti alabilecek ve taleplerinizi de kısa sürede iletebileceksiniz. Bu konuda sektörün en iyisiyiz ve iletişim kurma konusunda sorun yaşamayacağınız firmalar arasında yer alıyoruz.

Sektöre katkıda bulunan ve ürün kullanıcılarına fazlasıyla güven veren firmamız sayesinde artık sizler de ürünlerinizi güvenilir bir adrese teslim edebilecek ve ürünlerinizin nasıl değer kazandığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. İşini iyi yapan bir ekip ile yolumuza devam ediyor ve bu ekibi sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Kaliteye değer veren ve uygun rakamlar ile birlikte her geçen gün daha fazla insana kolayca ulaşmayı başaran firmamız, sizleri de mutlu edebilecek kapasiteye sahip durumda! Ürünlerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bu değeri en iyi şekilde yansıtmak adına kaliteyi de kapılarınıza kadar getiriyoruz.

Sektörde çok sayıda firma olabilir ve bu durum rekabet ortamını da belli oranda etkileyebilir ancak biz rekabeti seven firmalardan bir tanesiyiz ve daha da önemlisi bu rekabet ortamını en iyi şekilde değerlendiriyoruz. İzmir şehrinin her semtine ulaşmak adına çalışmalarına devam eden ve bunun yanı sıra reklam çalışmalarını da kusursuz bir şekilde yürüten firmamız, beklentilerinize yanıt oluşturabilmek adına karşılıklı güven ilkesini de benimsemiş durumda. Gözünüz arkada kalmasın diye düşündük ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte karşınıza çıkmayı tercih ettik. İstediğiniz an taleplerinizi iletebilir ve o gün için servis hizmeti alabilirsiniz. Bugüne kadar sorunsuz bir hizmet politikası benimsedik ve bu politika ile birlikte insanların güvenini kazanmayı da başardık.

Yorum

  • Kombim F59 Arızası veriyor bu arızanın tamiri ne kadar sürer ve fiyatı hakkında bilgilendirme yaparsanız sevinirim

    • Fulya hanım çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturmanız gerekiyor buradan maalesef sorununuzu çözmemiz mümkün görünmüyor.

  • Çamaşır makinem aşırı sarsıntılı ve gürültülü çalışıyor. Tamiri mümkün mü ve çok pahalı olur mu?

    • Merhaba Berrin hanım, sorununuz makinenizin amortisörlerinden kaynaklı olabilir. İsterseniz çağrı merkezinden bir kayıt oluşturup teknisyen arkadaşlarımızın cihazınızı incelemesini sağlayabilirsiniz.