İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Beko Servis Buca

Beko Servis Buca
4 (80%) 1 vote

Gündelik hayatımızda birçok üründen yardım alıyoruz ve bu ürünler genel hatlarıyla beyaz eşyalar oluyor. Özellikle hanımlar için büyük bir fırsat ve teknoloji doğru kullanıldığı takdirde büyük fayda sağlamaya devam ediyor. Bizler de bu faydanın yanında alternatif bir meslek kolu ile siz değerli Beko marka ürün kullanıcılarının yanında yer alıyoruz. Özel Buca Beko Servis adresi olarak aynı gün servis hizmeti sunan firmalardan bir tanesiyiz ve teknolojiyi daha kusursuz bir şekilde kullanabilmeniz adına yardımcı oluyoruz. Aynı gün servis hizmeti ile birlikte sizler de haftalarca beklemek zorunda kalmıyor ve en iyi şekilde hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz. Beko markası sizler için olduğu gibi bizler için de önemli markalardan bir tanesidir ve bu önemli markayı daha yakından takip etmeye de gayret gösteriyoruz.

Beko Servis Numarası

444 78 56

Evka1 ve Şirinyer sakinlerine aynı gün servis hizmeti ayrıcalığını sunan ve daha da önemlisi 1 yıl garantili servis hizmetleri ile müşterileri ile arasındaki bağı korumayı başaran firmamız, artık İşçievleri için de harekete geçmiş durumda ve bu bölgede de kısa sürede söz sahibi olmayı başaracaktır. Buca’yı iyi tanıyoruz ve buradaki Beko marka ürün kullanıcılarını da analiz etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız araştırmalar sayesinde insanların tam olarak ne gibi beklentilere sahip olduklarını ve bu beklentileri ne şekilde karşılayabileceğimizi değerlendiriyor ve buna göre adım atıyoruz. Sizi memnun etmek eminiz ki çok zor ancak sahip olduğumuz deneyim sahibi teknik kadro da zor olanı tercih ediyor ve 10 yılı aşkın süredir aldığı her işin üstesinden gelmeyi başarıyor. Başarımızın arkasında sizler varsınız ve verdiğiniz destek sayesinde her geçen gün biraz daha büyüyor ve gelişiyoruz. Bu gelişime ortak olduğunuz için sizlere teşekkür etmek istiyoruz ve emin olun yanımızda yer aldığınız süre zarfında 10 yıl daha bu sektörde yer almaya hazırız.

Her geçen gün daha iyi yerlere gelen ve kendini belli oranda geliştiren teknik kadromuz, Beko marka ürünleriniz ile yakından ilgileniyor ve ürünlerinize değer katmak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Özel Buca Beko Servis adresi bu sektördeki yerini iyi biliyor ancak bu yeri sağlamlaştırdıktan sonra bir adım ileriye gitmek adına kendine birtakım hedefler belirlemiş durumda. Bu hedefler doğrultusunda liderlik koltuğunu da yakın zamanda ele geçirebileceğimizi düşünüyoruz. Yaptığımız işi kaliteli bir şekilde yapıyor ve daha da önemlisi siz değerli dostlarımız ile kaliteyi paylaşıyoruz.

Fiyatlarımız da oldukça uygun ve maddi anlamda zarar görmeyeceğiniz rakamlar belirlediğimizi de belirtmek isteriz. Bu rakamları belirlemeden önce sizinle konuşuyor ve iletişim kuruyoruz. Piyasanın çok altında rakamlar ile hizmet veriyor ve bu hizmet karşılığında güler yüz bekliyoruz. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde gerçekleştirilen servis hizmetlerimizden sizler de en kısa sürede faydalanmak ve bizi daha yakından tanımak isterseniz eğer taleplerinizi iletebilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda insana ulaşmayı başardık ve yeni isimleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kaliteyi sizinle paylaşan ve bunu en uygun rakamlar ile yapan firmamız, Beko markasını yakından tanıyor ve bu markanın ürünlerine de hakim! Deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için hazırız ve dilediğiniz zaman sizler de iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Kapılarımız hafta sonu da olsa açıktır ve acil servis ekiplerimiz de her daim size hizmet vermek için bu sektördeki yerini almış durumda. Detaylar için çağrılarınızı bekliyor ve sizleri de en kısa sürede misafir etmek istiyoruz.

Buca Hizmet Alanlarımız:

Adatepe – Akıncılar – Atatürk – Aydoğdu – Barış – Belenbaşı – Bucakoop – Cumhuriyet – Çağdaş – Çaldıran – Çamlık – Çamlıkule – Çamlıpınar – Dicle – Doğancılar – Dumlupınar – Efeler – Fırat – Gaziler – Göksu – Güven – Hürriyet – İnkılap – İnönü – İzkent – Karaağaç – Karanfil – Kaynaklar – Kaynaklar Merkez – Kaynaklar Yıldız – Kaynaklar Zafer – Kırıklar – Kozağaç – Kuruçeşme – Laleli – Menderes – Murathan – Mustafa Kemal – Seyhan – Şirinkapı – Ufuk – Vali Rahmi Bey – Yaylacık – Yeniköy – Yeşilbağlar – Yıldız – Yiğitler

Yorum

  • Geçen yıl tamirini yaptırdığım ürünümün garantisi 1 gün önce bitmesine rağmen gelen ekipler anlayışlı davranarak garanti kapsamında çözüm yaptılar gerçekten çok kaliteli ve iyi bir firma

  • Yeni aldığım bulaşık makinesinin kurulumu yapılması gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim