İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Beko Servis Bornova

Beko Servis Bornova
Puan verin

İzmir’i seviyoruz… Samimiyeti, sıcakkanlı insanları ve hizmet anlayışının vücut bulmuş hali olan İzmir, bizi de en iyi şekilde misafir etmeye devam ediyor ve bu güzel şehrin insanlarına en iyi şekilde servis hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Özel Bornova Beko Servis olarak bu bölgede söz sahibi firmalardan bir tanesiyiz ve servis kalitesi bakımından bir değerlendirme yapıldığında ne kadar güçlü ve etkileyici olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Özel servis firmaları ile ilgili düşüncelerinizi az da olsa tahmin edebiliyor ve insanların büyük ölçüde yetkili servis kovaladıklarını da biliyoruz. Bu algıyı değiştirmek ve aslında her zaman daha iyi çalışan birilerinin olduğunu göstermek adına bu sektörde karşınıza çıkıyoruz. Bornova bizim için özel bir yer ve bu özel yer için en iyi servis hizmetlerini sunuyoruz.

Özkanlar ve Osmangazi için aynı günün servis hizmeti sunan firmamız, Çamdibi ve Altındağ bölgesi için de aynı gün servis hizmetlerine start vermiş durumda. Araç sayımız arttı ve bununla birlikte personel sayımız da aynı oranda artış gösteriyor. İnsanlar daha hızlı hizmet almak ve ürünlerinin sorunlarını bir an önce çözmek istiyor. Biz bu konuda kullanıcı odaklı düşünmeye ve hareket etmeye devam ediyoruz. Siz daha hızlı ve daha kaliteli hizmet alabilesiniz diye elimizden geleni yapıyor ve kaliteyi düşürmeden daha hızlı bir şekilde karşınıza çıkıyoruz.

BORNOVA BEKO SERVİS NUMARASI

444 78 56

Bornova’nın her noktasına ulaşabilmek ve bunu daha hızlı bir şekilde yapabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor ancak dikkat ettiğimiz tek konu hız konusu değil! Özel Bornova Beko Servis firması olarak Beko markasının ne kadar değerli ürünler sunduğunu çok iyi biliyoruz ve bu ürünlerin sizlerde önemli bir yere sahip olduğunun da farkındayız. Bu ürünleri kaybetmek istemezsiniz ve bununla birlikte bu ürünlerin zarar görmesi de canınızı bir hayli fazla yakacaktır. İşte buna izin vermiyor ve ürünlerinizi en kısa sürede sizlere bağışlamak adına kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Bornova sakinlerinin en çok tercih ettiği firmamızı sizler de listelerinize alabilir ve müsait zamanlarınızda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Beko kalitesini sizinle buluşturan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz ve sektöre yaptığımız katkı ile birlikte çok daha iyi yerlere gelmeye hazırlanıyoruz. Dilediğiniz an sizlere hizmet verecek ve her an hazır olan bir firma yarattık ve bu firmanın kıymetini bilenler arasında sizler de yerinizi alabilirsiniz. Beko teknolojisi ile birlikte gündelik hayatlarınız çok daha kusursuz bir hal alıyor ve bunun yanında ürünlerinizin değer kazanması ile birlikte daha uzun ömürlü bir kullanım da karşınıza çıkıyor. Peki fiyatlarımız? Bu konuda net rakamlar verip sizleri kandırmak istemeyiz çünkü yapacağımız iş ve değişecek olan ürün modeline göre sizler de tahmin edersiniz ki fiyatlar da değişiyor.

Şunu söyleyebiliriz ki sektördeki diğer firmalara göre biraz daha esnek davranıyor ve kaliteli olanı çok daha ucuza sunmayı tercih ediyoruz. Bu konuda hassas davranan firmamız, sizleri her anlamda mutlu ve memnun etmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapıyor. Kalite bizimle birlikte her yaşam alanına ulaşacak ve Bornova sakinlerinin talepleri de karşılık bulacaktır. Sizler de dilediğiniz an firmamıza ulaşarak ne taleplerinizi iletebiliyor ve beklentilerinize yanıt alabiliyorsunuz. Detaylı bilgi almak ve bizleri daha yakından tanımak adına yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ve adres bilgilerinizi yetkili isimlerimize ileterek randevularınızı almak olacaktır.

Yorum

  • Ege üni.’de okuyorum ve bu firmadan servis hizmeti aldım öğrenci olduğum için gelen abiler baya yardımcı oldular herkese tavsiye ediyorum.

  • Daha 10 ay kadar önce aldığım kombim E12 hatası veriyor. Tamiri çok pahalı tutar mı ?