İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Beko Servis Bayraklı

Beko Servis Bayraklı
Puan verin

Gelişen dünya ile birlikte gelişen bir teknoloji de söz konusu ve daha kusursuz hizmet alabilmek adına bu teknolojiyi de yakından takip etmeye ekstra gayret gösteriyoruz. Çok fazla marka ve çok fazla ürün var ancak bizim ihtiyacımız olan daha çok gündelik hayatlarımızı kolay hale getirecek beyaz eşyalar oluyor. Belki geçmiş yıllarda lüks olarak nitelendirilen bu ürünler şimdilerde ihtiyaç ürünleri olarak karşımıza çıkıyor ve Beko markası da bu ihtiyaçlarımıza en iyi şekilde yanıt veren adreslerden bir tanesi olarak listelerdeki yerini almaya devam ediyor. Özel Bayraklı Beko Servis firması olarak bizler de bu markanın izinden gidiyor ve servis kalitesini siz değerli dostlarımız ile buluşturuyoruz.

Servis hizmetleri büyük önem taşıyor ve ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra belli başlı birtakım sorunlar ile birlikte canınızı sıkabiliyor. Düzenli servis hizmeti almak gerçekten önemli ve eğer bunu ciddi anlamda gerçekleştirebilirseniz ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet verdiğini göreceksiniz. Ne yazık ki ürün kullanıcılarının büyük bir kısmı masrafları biraz daha azaltmak adına servis hizmetlerini tercih etmiyor. Ürünleri ne zaman bozulursa bizleri de ancak o zaman arıyorlar ve emin olun yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi de budur. Alpaslan bölgesinin sakinleri ise bu konuda biraz daha bilinçli ve periyodik olarak aldıkları servis hizmetleri ile birlikte ürünlerini nasıl koruyacaklarını çok iyi biliyorlar.

BAYRAKLI BEKO SERVİS TELEFONU

444 78 56

Gümüşpala ve Manavkuyu bölgesinde de aktif bir şekilde hizmet veriyoruz ve bu bölge için de aynı şeyleri söylemek mümkün hale geliyor. Özel servis sektöründe yer alan firmalardan bir tanesiyiz ve farklı bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz çünkü insanların ne istediklerini çok iyi biliyor ve insanların bu isteklerine en doğru şekilde yanıt verebiliyoruz. Kalite bizim için önemli ve bu kalitenin karşılığında yüksek rakamlar isteyerek kullanıcıları firmamızdan uzak tutmak yerine daha uygun rakamlar ile birlikte daha fazla insana ulaşmayı tercih ediyoruz. Bu düşünce yapısı ile birlikte 10 yılı geride bırakmış durumdayız ve 10 yıl boyunca gerçekten insanların memnuniyetini kazanmak da kolay olmadı.

Soğukkuyu bölge sakinleri bizimle yıllar önce tanıştı ve artık bu bölgenin her noktasını da avucumuzun içi gibi biliyoruz. Her noktaya en kısa sürede ulaşan ve taleplerinize aynı gün yanıt vermeyi başaran firmamızdan sizler de hizmet alabiliyor ve bu eylemi aynı gün gerçekleştirebiliyorsunuz. Zamanlarınızın kısıtlı olduğunu biliyoruz ve bu kısıtlı zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Özel Bayraklı Beko Servis olarak kalitenin yanında bir de hızlı olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ve bu hızı da geniş araç filomuz ile birlikte sağlamakta sıkıntı yaşamıyoruz.

İnsanları memnun etmek her alanda zordur ancak sahip olduğumuz çalışma kadrosu bunu başarmış durumda ve bu başarının arkasında sizler de varsınız: Geniş bir aileyiz ve bu aileyi her geçen gün biraz daha büyütmek adına reklam çalışmalarına da büyük anlamda önem veriyoruz. Piyasada iyi bir yere gelmek ve kaliteli işler yapmak adına hizmetlerimize devam ediyor ve kadromuzu da genişletiyoruz. Gün içerisinde tarafımıza çok fazla talep iletiliyor ve aynı gün her birine yanıt vermek için bu tür bir çalışma ihtiyacı duyuyoruz. Ekibimiz her daim hizmetinizde ve sizler de dilediğiniz an çağrı merkezi çalışanlarımız ile irtibata geçerek adres bilgilerinizi kısa sürede iletebilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Yorum

    • Buradan sağlıklı bir çözüm üretmememiz maalesef mümkün değil Emel hanım. Dilerseniz 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

  • Merhaba çağrı merkezinden istediğim gün ve saatte servis talebi yazdırabiliyor muyum ?

  • Bulaşık makinemiz suyu alıyor ama bir türlü yıkamaya geçmiyor. Osmangazi mahallesinde oturuyorum pazartesi sabah ilk servis gelmeniz mümkün mü acaba? Saat 9’da evden çıkmam gerekiyor çünkü.

    • Evet Fidan hanım servis kaydınızı oluştururken saat bilgisi hakkında çağrı merkezindeki arkadaşımızı bilgilendirirseniz size yardımcı olacaktır.