İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Arçelik Servis Buca

Arçelik Servis Buca
5 (100%) 1 vote

İzmir, servis sektöründe yer alan firmalar için gerçekten en zorlu şehirlerden bir tanesi! Trafik sorunu ile birlikte özellikle günün belli saatlerinde bazı evlere ve bazı semtlere ulaşmak gerçekten hiç de kolay olmuyor ancak biz zor olanı tercih ederek yapabileceğimizin en iyisini yapmak adına bu sektörde yer aldık ve geçmişe dönüp baktığımızda 10 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet verdiğimizi görebiliyoruz. Sektörün en köklü firmalarından bir tanesi olmak kolay değil çünkü aldığımız sorumluluk bu zaman dilimi ile birlikte biraz daha artıyor ve bu sorumluluğu taşımasını bilen insanları bulmak da hiç kolay değil! Özel Buca Arçelik Servis olarak yaptığımız işin arkasındayız ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte kaliteyi de koruma altına alıyoruz.

Siz nasıl isterseniz öyle oluyor ve daha da önemlisi sizin istekleriniz doğrultusunda daha kaliteli işler yaptığımızı düşünüyoruz. Arçelik gibi bir marka var ve örnek almamız gereken bu markayı da yakından takip ediyoruz. İnsanlara sunulan kalite ile birlikte beklentiler de belli oranda yükseliyor ve bu beklentilere yanıt verebilecek bir kadro oluşturamadığınız takdirde ne yazık ki geri planda kalıyorsunuz. Evka1 sakinlerine hizmet götüren ve aynı gün adreslerine ulaşmayı başaran firmamız ile birlikte sizler de zaman kavramının ne kadar değerli olduğunu ve firmamızın ne kadar hızlı olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Yaptığımız iş ve sizler gerçekten değerlisiniz ve bu değeri daha yakından hissetmek ve görmek adına tek yapmanız gereken şey bizlerden hizmet almak olacaktır.

BUCA ARÇELİK SERVİS TELEFONU

444 78 56

Şirinyer ve İşçievleri bölgesinde de söz sahibi olmayı başaran firmamız, bu bölgenin halkı tarafından da tavsiye ve tercih edilmeye devam ediliyor. Özel Buca Arçelik Servis adresi gerçekten kaliteye değer veren ev ürün gruplarınız hakkında çok fazla fikir sahibi olan bir firmadır ve sahip olduğumuz fikirler ile birlikte deneyimleri de ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Yaptığımız işler gerçekten önemli bir değer taşıyor ve bu değeri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Sorumluluk almasını bilen ve bu sektöre dahil olan çok sayıda personel ile birlikte hızlı hareket ediyoruz ve bu hızın yanına bir de kaliteyi dahil ediyoruz.

Sektörde yer alan diğer firmalar ile büyük bir yarış içerisindeyiz ve bu yarışı kazanan taraf olmayı tercih ediyoruz. Rekabet hangi ortamda ve ne şekilde olursa olsun güzeldir ve o sektördeki kaliteyi de belli oranda arttırır. Bizler standartlarımızdan ödün vermiyor ve daha da önemlisi standartların bir adım üstüne çıkabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Taleplerinizi iletmeniz adına farkı kanallar oluşturduk ve bu kanallar aracılığı ile iletişim kurmanız da daha kolay bir hal alıyor. Profesyonellik aslında budur ve insanlara kolay olanı sunmak adına yaptığımız çalışmalar ile birlikte her geçen gün daha iyi yerlere geliyoruz.

Özel Buca Arçelik Servis hakkında merak ettiklerinizi saniyeler içerisinde öğrenebileceğiniz bir platforma sahibiz ve web sitelerimiz üzerinden sizler de bu bilgilere kısa sürede ulaşabilirsiniz. İzmir gerçekten zorlu bir şehir ancak biz her zaman söylediğimiz gibi zor olanı tercih ederek kalitemizi ortaya koyuyor ve sizleri bu anlamda memnun etmeye özen gösteriyoruz. Ürünleriniz değerlidir ve bu ürünleri daha değerli ve daha kusursuz hale getirmek de bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir. Taleplerinize yanıt vermek adına buradayız ve bunu da en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Detayları öğrenmek adına bize ulaşabilir ve saniyeler içerisinde taleplerinizi iletebilirsiniz.

Buca Bölgesi Hizmet Verilen Mahalleler

Adatepe – Akıncılar – Atatürk – Aydoğdu – Barış – Belenbaşı – Bucakoop – Cumhuriyet – Çağdaş – Çaldıran – Çamlık – Çamlıkule – Çamlıpınar – Dicle – Doğancılar – Dumlupınar – Efeler – Fırat – Gaziler – Göksu – Güven – Hürriyet – İnkılap – İnönü – İzkent – Karaağaç – Karanfil – Kaynaklar – Kaynaklar Merkez – Kaynaklar Yıldız – Kaynaklar Zafer – Kırıklar – Kozağaç – Kuruçeşme – Laleli – Menderes – Murathan – Mustafa Kemal – Seyhan – Şirinkapı – Ufuk – Vali Rahmi Bey – Yaylacık – Yeniköy – Yeşilbağlar – Yıldız – Yiğitler

Yorum

  • Buca tınaztepe’de oturuyorum bu bölgeye aynı gün servis hizmeti mevcut mu ? bilgilendirirseniz sevinirim

  • Bulaşık makinem tam olarak yıkama yapmıyor yani bulaşıklar kirli kalıyor makinam mı bozuk yoksa kullandığım detarjan ile ilgili bir problem mı var geri dönüş yaparsanız sevinirim

    • Teknisyen arkadaşlarımız adresinizde detaylı incelemede bulunursa size daha sağlıklı bilgiler verebilir Hediye hanım.