İZMİR BÖLGE SERVİS - 444 78 56

Arçelik Servis Bornova

Arçelik Servis Bornova
Puan verin

Arçelik markası ile olan iletişimimiz ve çalışmalarımız devam ediyor. Sektörde yer almaya karar verdiğimiz gün kesinlikle İzmir halkının en çok tercih ettiği marka ile ilerlememiz gerektiğine karar verdik ve yaptığımız araştırmalar da okları Arçelik markasına çevirdi. Bu markanın ülke insanı için ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu zaten çok iyi biliyoruz ve İzmir halkı da bu konuda bizimle hemfikir. Özel Bornova Arçelik Servis adresi olarak bu konuda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görmüş durumdayız ve aldığımız kararın da her daim arkasındayız. Özel servis sektöründe tek bir marka ilerleyen ender firmalardan bir tanesiyiz ve uzmanlık alanımız olarak da bu markayı belirledik. Arçelik kalitesini her geçen gün bir adım daha ileriye taşımak ve Arçelik marka ürün kullanıcılarının çok daha kaliteli hizmet alması adına çalışmalar yapmak bizleri mutlu ediyor ve bu mutluluğu paylaşmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

BORNOVA ARÇELİK SERVİS NUMARASI

444 78 56

Özel servis sektöründe çok fazla firma var ve bu firmalardan bir tanesi olmak yerine en iyisi ve en kalitelisi olarak yerimizi alıyoruz. Kaliteyi satın almanızı istiyor ve verdiğiniz paraların karşılığını sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Detayları öğrenmek isterseniz eğer haftanın her günü kapılarımızı çalabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Sektörde önemli bir yere sahibiz ve aldığımız sorumluluk da haliyle çok daha büyük ancak biz bu durumdan herhangi bir şekilde şikayetçi değiliz.

10 yılı aşkın süredir kendimizi daha iyi hissettiğimiz bir sektörde yer alıyoruz ve sizler izin verdiğiniz sürece bu sektörde olmaya da devam edeceğiz. Özkanlar ve Osmangazi bölgesinde bir adım önde olan firmamız, yakın zamanda Çamdibi ve Altındağ bölgesine de ulaşmayı başarmış durumda. Her geçen gün sahip olduğumuz hedef kitleyi biraz daha büyütmek ve kısa sürede tüm İzmir’e hizmet götürmek adına çalışmalar düzenliyor ve hedeflerimizi de bu doğrultuda belirliyoruz. Sizlere hizmet veriyor olmak güzel ve İzmir gibi bir şehirde ayakta kalmak da hiç kolay değil! Zor olanı tercih ettik ve bu tercihimiz ile birlikte daha iyi yerlere geleceğimizi de ok iyi biliyoruz.

Kalite elbette önemli ancak bu kaliteyi yüksek rakamlar ile her firma sunuyor ve bizim bir şekilde farkımız olması gerektiğini düşündük ve daha uygun rakamlar ile karşınıza çıkmayı tercih ettik. Bugüne kadar her daim en iyisini yapmaya gayret gösterdik ve 10 yıldır bunu en iyi yapan firmalardan bir tanesi haline geldik. Fiyatlarımız ise oldukça uygun ve eğer bize inanmıyorsanız ya da bu konu ile ilgili şüpheleriniz varsa eğer sizler de araştırmalarınızı yapabilir ve konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmir halkının yakından takip ve tercih ettiği firmalardan bir tanesiyiz ve az önce de belirttiğimiz gibi kısa süre sonra daha fazla insana ulaşmış olacağız.

Sektörde önemli bir yere sahip olmak belli bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor ve bu sorumluluğu en iyi şekilde almaya devam ediyoruz. Bizi yakından takip ederseniz eğer bunu sizler de daha iyi anlayacak ve sektörün en değerli firmalarından bir tanesi olduğumuzu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Özel Bornova Arçelik Servis adresinden hizmet almak çok kolay ve haftanın her günü sizler de istediğiniz an bize ulaşabiliyor ve taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Konu hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek adına iletişime geçebilir ve çağrı merkezi ekiplerimiz aracılığı ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Yorum

  • Arçelik marka klima aldım fakat aldığım yer montaj yapmıyor Bornova özkanlar’da oturuyorum klima montaj hizmetiniz var mı acaba ?

    • Evet Mehmet Bey. Çağrı merkezini arayıp klimanızın btu bilgilerini verirseniz size ücretlendirme hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  • Çamaşır makinem çok gürültülü yıkıyor artık değiştirmem mi gerekiyor yoksa tamir ettirmelimiyim ?

    • Eylül hanım, yeni bir cihaz almadan önce dilerseniz 444 78 56 çağrı merkezi numarasını arayıp servis kaydı oluşturun, arkadaşlarımız gelip cihazınızı incelesin.

    • Ses sorunu genellikle fandan kaynaklı olmaktadır. Tam teşhis için 444 78 56 numaralı telefondan servis talebinde bulunabilirsiniz.